Polski Bon Turystyczny jako metoda pobudzania gospodarki

W radiowej Trójce Polskiego Radia, w audycji „Winien i ma” tematem przewodnim był Polski Bon Turystyczny. Gośćmi byli: Pani Profesor Elżbieta Mączyńska oraz Pan Profesor Andrzej Sadowski.

Jak podkreśla Pani Profesor, zadaniem tego bonu jest wsparcie nie tylko gospodarki, szczególnie sektora turystyki, ale także wspiera się nim dzieci.

„To drobna, bo drobna, ale jednak inwestycja w dzieci. To akurat jest w pełni uzasadnione, biorąc pod uwagę naszą sytuację demograficzną. Bardzo mnie się ten pomysł podoba”.

Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, zauważyła także, że rozwój cyfrowy akcelerował w dobie kryzysu pandemicznego.

 

Więcej >> PolskieRadio24.pl: „To sposób na pobudzenie gospodarki, ale też inwestycja w dzieci”. Eksperci o bonie turystycznym

Przeczytano: 715 razy.

PTE

Następny wpis

Dług to nie największy problem

pon. lip 27 , 2020
Na łamach Polskie Radio 24.pl ukazał się artykuł pt. „Prof. Mączyńska o budżecie: dług to nie jest największy problem, ważne na co przeznaczymy pieniądze”. Można w nim przeczytać o wpływie długu na sferę gospodarczą: „Z długiem jest jak z nożem, można nim uratować wisielcowi życie, można też kogoś zabić. Wszystko […]